Close

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

Pozycjonowanie - SEO

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy internetowej. Skutecznie przeprowadzone działania SEO wpływają przede wszystkim na zwiększenie popularności serwisu w sieci i tym samym pozwalają dotrzeć do większego grona użytkowników zainteresowanych Państwa produktami czy usługami.

Sprawdź Szczegóły

CONTENT MARKETING

Content marketing to szereg działań związanych z planowaniem oraz tworzeniem treści odpowiadających potrzebom użytkowników sieci. Publikowanie atrakcyjnych treści pozwala dotrzeć do ściśle określonej grupy odbiorców, co pozytywnie wpływa na budowanie wizerunku marki oraz pozyskiwanie potencjalnych klientów Państwa firmy.

Sprawdź Szczegóły


BUZZ MARKETING

Buzz marketing inaczej nazywany reklamą szeptaną to działania prowadzone za pomocą kanałów social media, blogów oraz na forach internetowych, które mają na celu wypromowanie danej marki, produktu czy usługi oraz wywołanie pozytywnych opinii wśród docelowych odbiorców Państwa firmy.

Sprawdź Szczegóły

SERM - WIZERUNEK W SIECI

SERM to zarządzanie reputacją marki w sieci. Działania prowadzone w ramach SERM mają na celu poprawę wizerunku firmy w oczach użytkowników Internetu, wyeksponowanie jej zalet, ale także zażegnanie kryzysów wywołanych na skutek opinii niezadowolonych Internautów. Dobra reputacja marki w sieci bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe potencjalnych klientów.

Sprawdź Szczegóły

AUDYT SEO - OPTYMALIZACJA STRONY

Audyt SEO to kompleksowa analiza Państwa witryny pod kątem dostosowania do wymogów wyszukiwarek internetowych. Raport ten zawiera zestaw wytycznych i rekomendacji do wdrożenia na stronie, które wpływają na jej widoczność w wynikach wyszukiwania i tym samym zwiększają szanse na wyższe pozycje oraz większy ruch w serwisie.

Sprawdź Szczegóły

KAMPANIE ADWORDS

Adwords jest obecnie najpopularniejszą formą płatnej reklamy w Internecie. Kampania linków sponsorowanych zapewnia wysoką efektywność w dotarciu do potencjalnej grupy odbiorców. Profesjonalna obsługa kampanii Adwords zapewnia optymalne wykorzystanie budżetów reklamowych Państwa firmy, co bezpośrednio wpływa na poprawę wskaźnika ROI.

Sprawdź Szczegóły

USUWANIE FILTRÓW

Usuwanie filtra Google to szereg działań mających na celu usunięcie kary nałożonej na witrynę za manipulowanie wynikami wyszukiwania, co jest niezgodne z regulaminem wyszukiwarki. W ramach działań przeprowadzamy szczegółową analizę linków, a następnie podejmujemy stosowne kroki, dzięki którym kara Google zostanie cofnięta.

Sprawdź Szczegóły

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Tel. 888 215 953