Close

Czym jest filtr google nałożony na stronę?

Filtr Google to nic innego jak kara nałożona na witryny, które prowadzą działania niezgodne z wytycznymi wyszukiwarki i tym samym łamią zasady ustalone przez Google. Kara ta może mieć postać filtra algorytmicznego bądź ręcznego.

Z filtrem algorytmicznym najczęściej mamy do czynienia wówczas, gdy ukarana nim witryna posiada nienaturalny profil linków, prezentuje treści w sposób niezgodny z wytycznymi Google bądź dystrybuuje szkodliwe dla użytkowników oprogramowanie. Usunięcie filtra algorytmicznego może trwać nawet kilkanaście miesięcy.

Filtr ręczny Google może zostać nałożony zarówno na całą witrynę, jak i jej część lub na poszczególne frazy kluczowe. Kara ta najczęściej jest skutkiem prowadzenia działań, które są niezgodne z wytycznymi Google, a jej usunięcie filtra trwa zazwyczaj od około kilku tygodni do kilku miesięcy.

 

Oferta obejmuje:

  • zdiagnozowanie rodzaju nałożonej kary przez Google
  • analiza profilu backlinków
  • przygotowanie listy spamlinków i zgłoszenie ich w pliku disavow

Nasza praca nie kończy się w momencie otrzymania powiadomienia o cofnięciu kary Google.

 

Aby poprawić kondycję witryny i tym samym polepszyć profil linków przychodzących oferujemy usługę pozyskiwania wartościowych odnośników bądź przygotowanie kompleksowej, długoterminowej strategii, która pozwoli uniknąć podobnych kar w przyszłości.

Obawiasz się lub wiesz, że Twoja strona otrzymała filtr? Skontaktuj się z nami!